Лімузин на Романтичне побачення

Лімузин на побачення

Якщо ви плануєте, романтичне побачення з Вашою коханою, замовте замість звичного таксі незвичайний, ексклюзивний транспорт – лімузин.

Підійдіть до чудового побачення практично та оригінально – замовте в оренду лімузин. Оренда лімузина зможе вирішити не тільки саме питання доставки від будинку до ресторану чи будь-яке інше місце. Романтичне побачення в лімузині може стати найяскравішою, оригінальною і незабутньою подією в житті!

Ніжність та романтичність Вашого побачення Ви зможете зберегти у будь-яку погоду – спекотним літом, у зимовий морозний день або у зливу, замовивши лімузин. Побачення для двох в інтимній обстановці розкішного лімузина від компанії Limos залишить у Вас тільки приємні враження, можливо, ставши традиційним заходом, присвяченим будь-якому особистому святу. І все завдяки комфорту та інтимності лімузину напрокат від компанії. Limos.

Київ - одне з найкрасивіших міст не лише України, а й світу. А нічний Київ просто зачаровує та зачаровує своєю красою. Нічна прогулянка Києвом на лімузині залишить про себе яскраві враження та багато барвистих фотографій. Наші досвідчені та ввічливі водії покажуть найкрасивіші та найпопулярніші куточки нашої столиці. Вам залишається вибрати пам'ятки, які Ви хочете подивитися та насолоджуватися захоплюючою поїздкою.

Романтична обстановка, наповнена флером розкоші, змусить Вас та Вашу кохану подивитися на світ по-новому та побачення у лімузині буде абсолютно несхожим на всі ваші попередні зустрічі.

Телефонуйте та замовляйте у нас лімузин на романтичне побачення!

Лімузини, що беруть участь у спец.пропозиції

Примітка:

  1. Зверніть увагу, що для кожного лімузина обмежена максимальна кількість пасажирів;
  2. Пропозиція діє в межах Києва, виїзд за межі міста оплачується додатково;
  3. Мінімальний час замовлення лімузина за спец.пропозицією (щоб подача була безкоштовною) - 2 години;
  4. Спец.пропозиція не поширюється на обслуговування весіль (тарифи на весільне обслуговування у розділі «Прайс»).
  5. Дзвоніть нам: +38 (067) 260-72-72; +38 (066) 733-72-65. Для користувачів Viber, WhatsApp - пишіть SMS на +38 (066) 733-72-65.
  6. При замовленні лімузина з сайту зробіть позначку «Спец.пропозиція».

Пошук по сайту

Рекомендуємо!

ультра мега хаммер 2017

супер диско салон 2014

супер диско салон 2014

лучший лимузин Киева

кадиллак эскалейд

лимузин на вечеринку

мега хаммер трехосный

chrysler 300c прокат в Киеве

лимузин Мерседес с караоке в Киеве