Питання-відповідь

Як замовити автомобіль?

  • по телефону, у менеджера Ви дізнаєтеся, чи вільна машина, що цікавить Вас
  • попередньо бронюєте лімузин
  • укладаємо договір оренди транспортного засобу

Що вказується у договорі?

У договорі вказується дата урочистості, характеристика автомобіля, час прибуття, кількість місць, час прокату, колір, прикраси, адреса подачі та маршрут прогулянки. Також договір скріплений ДРУКОМ; вказано контактні номери виконавця.


За який час потрібно замовляти машину?

Лімузин краще замовляти завчасно, особливо, якщо Ваше весілля - у суботу, а вечірка планується на вечір п'ятниці/суботи.


Як здійснюється оплата?

Ви можете залишити передоплату (суму передоплати уточнюйте у менеджера) або сплатити замовлення повністю.


Яке мінімальне замовлення лімузина?

У нас Ви можете замовити лімузин на прокат як на короткий термін (менше години), так і на цілий день (це залежить від дня тижня та особливостей замовлення, уточнюйте у менеджера).


Чи можна замовити лімузин на годину?

У нас Ви можете замовити лімузин на будь-який час - на годину (залежить від дня тижня та особливостей замовлення, уточнюйте у менеджера), на цілий день, на кілька діб.


Чому залежить ціна за прокат лімузину?

  • рівень цін залежить від того, який день тижня буде виїзд.
  • рівень цін залежить від сезону та особливостей замовлення.

Довідка:

Основні замовлення на лімузини пов'язані із проведенням весіль. Тому найзручнішим днем ​​для цієї урочистості є субота. Відповідно, ціни на суботні замовлення найвищі. Трохи нижчі ціни на трохи менш зручний, але також популярний день урочистостей — п'ятниця та неділя. Найнижчі ціни — з понеділка по четвер.


Що означає ціна від:

Ціна "від" – це мінімальна ціна години роботи, за яку лімузин/весільний або ретро автомобіль виїжджає. Ця ціна діє, якщо Ваше замовлення - з понеділка по четвер, а кількість робочих годин - не менше 7-ми. Також ціна може бути мінімальною за інших обставин, докладніше уточнюйте у менеджера.


Як оплачується неповна година оренди лімузинів?

При затримці лімузина більш ніж на 5 хвилин оплата здійснюється по півгодини.


Які бувають знижки на замовлення лімузина?

Ціна за прокат лімузина та розмір знижки обговорюються з кожним клієнтом індивідуально. У будь-якому випадку, чим більше замовлення, тим дешевша оренда лімузину. У нашій компанії постійно відбуваються акції на прокат лімузинів. Дізнайтесь у наших менеджерів про акції, або стежте за новинами на нашому сайті!


Як вираховується вартість замовлення?

Для того, щоб прорахувати вартість Вашого замовлення, повідомте менеджеру (по телефону або на e-mail): дату Вашої урочистості, який лімузин/весільний або ретро автомобіль Вас зацікавив, кількість робочих годин, особливості замовлення - робота по Києву виїздом за місто, заплановану кількість пасажирів. Ця інформація необхідна, щоб розрахувати вартість замовлення.

Пишіть на e-mail: пошту перевіряємо та відповідаємо!

Для користувачів Viber, WhatsApp: пишіть sms на +38 (066) 733-72-65.

Телефонуйте +38 (067) 260-72-72; +38 (066) 733-72-65.


Чи виїжджають лімузини за межі Києва? Як виплачуються такі виїзди?

Ми обслуговуємо весілля та інші заходи не лише по Києву. Виїзд за межі Києва оплачується окремо. Для отримання більш детальної інформації - телефонуйте.


З якою швидкістю зазвичай пересувається лімузин у Києві?

Швидкість пересування лімузину зазвичай не перевищує 50-60 км/годину. Це допомагає вберегти пасажирів від неприємних ситуацій на поворотах або в момент гальмування, і дозволяє їм вільно користуватися баром.


Чи можна курити в лімузині?

У лімузині категорично забороняється курити.


Чи можна пити шампанське у лімузині?

У наших лімузинах спеціально для цих випадків передбачені келихи. Єдина умова - пляшки з шампанським відкриваються поза салоном (лімузин зупиняється, шампанське відкривається, поїздка продовжується і ви насолоджуєтеся шампанським). Такий порядок дій дозволяє уникнути багатьох дрібних непорозумінь.


Скільки людей можуть розміститися в лімузині?

У наших лімузинах від 6-ти до 28-ти пасажирських місць (залежно від лімузина).


Чи можна замовлений лімузин прикрасити своїми кольорами?

Прикраса автомобіля, замовлене не через виконавця, можливе, але тільки в тому випадку, якщо воно не псує лакове покриття автомобіля та пристосоване для прикрашання авто (кріпиться за допомогою спеціальних присосок). Звертаємо Вашу увагу на те, що прикраси, що продаються на ринках, не підходять для прикраси весільних авто! У разі замовлення прикрас не через виконавця, дзвінок професійного флориста-декоратора виконавцю обов'язковий для уточнення всіх деталей.


Про конкуренцію у сфері прокату лімузинів:

На жаль, останнім часом з'явилося кілька компаній, які займаються "чорним піаром". Можливо, Ви чули по телефону від деяких наших "колег": "Не втрачайте свій час на перегляд лімузинів – приїжджайте до нас, тільки у нас все найкраще", або "Не замовляйте певний лімузин, навіщо він Вам потрібний на весіллі?" і т.д….

Чомусь деякі "колеги" вирішили, що вони краще за ВАС, ЗАМОВНИКІВ, знають - ЩО Вам має подобатися, який у Вас має бути лімузин. Не дозволяйте людині, яка Вам ні кум, ні брат, ні сват, - вирішувати за Вас, НА ЯКОМУ ЛІМУЗИНІ ВАМ ЇЗДИТИ У ВАШ УРОЧІВИЙ ДЕНЬ!!!

Обов'язково приїжджайте на стоянки/парковки/майданчики, вибирайте лімузин, керуючись своєю думкою/враженням, а не думкою чужої людини із задатками "чорного піарника". І пам'ятайте, що непорядна людина (а "чорний піар" і брехня - це непорядність) - непорядна у всьому як до колег, так і до замовників.

У нашому автопарку - лімузини на будь-який смак та бюджет. Наші лімузини "наживо" навіть краще і красивіше, ніж на фотографіях!

Запрошуємо на перегляд на проспект космонавта Комарова,1 (зустріч за попередньою домовленістю).


Про перегляд автомобіля перед замовленням.

Ми надаємо послугу перегляду автомобіля перед замовленням. Перегляд здійснюється за попередньою домовленістю - як у робочі, так і у вихідні дні, також у вечірній час. Телефонуйте - домовимося!

Пошук по сайту

Рекомендуємо!

ультра мега хаммер 2017

супер диско салон 2014

супер диско салон 2014

лучший лимузин Киева

кадиллак эскалейд

лимузин на вечеринку

мега хаммер трехосный

chrysler 300c прокат в Киеве

лимузин Мерседес с караоке в Киеве